Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: 5620 Florennes – Hanzinne BELGIA
Oferta 2/17/WS/2017
Język obcy: angielski komunikatywny/dobry
Liczba wakatów: 3
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Obowiązki:
– praca z łupkiem naturalnym i sztucznym
– pokrycia z cynku, blachy i łupku
– umiejętność spawania rynien i narożników
– docinanie blachy
– czytanie planów
– układanie więźby dachowej
– praca z nowymi dachami oraz renowacja starych
– położenie poszycia dachowego

Do zabrania buty ochronne

Oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
– organizację zakwaterowania
– dodatki
– zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
– bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako dekarz

Mile widziane prawo jazdy i znajomości j. francuskiego
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
kom. 519 684 977
kom. 519 685 142
kom. 519 685 033
kom. 519 685 296
lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl
W temacie wiadomości prosimy wpisać nr oferty: 3/17/WS/2017

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.